KONST / Litografier / Färglitografi 15629435
nr 1562 9435
Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad, yttermått inklusive ram: 52x54-40x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:12:57
9/9 12:39:04
500 kr
11/9 20:06:52